page contents
Hasarlı Araç İlanları Hurda Araç İlanları Çıkma Parça İlanları Sökme Parça İlanları Sıfır Parça İlanları Yansanayi Parça İlanları

Yardım

Almak istediğimiz oto çıkma parçasını güvenli alabilirmiyiz.!

otocikmaparcabul.com'dan yapacağınız alış-veriş'lerinize otocikmaparcabul.com e-ticaret şeklinde hiç bir süretle aracılık etmemektedir.

Almak istediğiniz mal/ürün satıcının belirtmiş olduğu ödeme şekline göre yapılmaktadır.

  *Bireysel üye ilanlarından parça satın almak istiyorsanız, kapıda ödeme v.b. gibi güvenli yollardan işleminizi gerçekleştiriniz.

*Bireysel üyelerimizden yapacağınız alış-verişler de otocikmaparcabul.com'un hiç bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

*Bireysel üye ilanlarından almak istediğiniz oto çıkma parçasını güvenli olarak almak isterseniz, iletişim bölümünden bize ulaşınız. Müşteri temsilcimiz size, güvenli alış-veriş hakkında yardımcı olacaktır. 

otocikmaparcabul.com web sitemizde, kurumsal ve bireysel üye ilanlarında, e-ticaret şeklinde satışa aracılık etmemektedir.

 

Aldığımız oto çıkma parça arızalı çıkması durumu !

*Satın almayı düşündüğünüz oto çıkma parçasını, alacağınız firmadan, garanti ile ilgili detayları konuşun. Her firmanın kendine özgü garanti süreleri ve şartları vardır. Mekanik, elektronik v.b. gibi oto çıkma parçasında her hangi bir oynama, açma v.b. gibi işlem yapmayınız ve yaptırmayınız.

* Bu gibi durumlarda, garanti kapsamı dışında kalırsınız. Arızalı oto çıkma parçasını, aldığınız firmaya geri iade edin veya başka bir oto çıkma parça göndermesini talep edebilirsiniz.

  

   Aradığım  oto çıkma parçası nasıl bulabilirim !

* otocikmaparcabul.com da Site İçi Gelişmiş Arama Yaparak İstediğiniz Parçayı Bulabilirsiniz

* oto çıkma parça kategori kısmından, aradığınız oto çıkma parçanızı, kurumsal ve bireysel ilanlardan bulup alabilirsiniz.