page contents
Hasarlı Araç İlanları Hurda Araç İlanları Çıkma Parça İlanları Sökme Parça İlanları Sıfır Parça İlanları Yansanayi Parça İlanları

Sıkça Sorulan Sorular

Almak istediğimiz parça yada aracı güvenli alabilirmiyiz.!


otocikmaparcabul.com'dan yapacağınız alış-veriş'lerinize otocikmaparcabul.com e-ticaret şeklinde hiç bir suretle aracılık etmemektedir.

Almak istediğiniz mal/ürün satıcının belirtmiş olduğu ödeme şekline göre yapılmaktadır. Bireysel üye ilanlarından almak istediğiniz mal/ürün alış-verişlerinizde mağdur olmamak için 'kapıda ödeme vb'gibi seçenekleri tercih ediniz.

Aldığımız oto çıkma parça arızalı çıkması durumu !


*Satın almayı düşündüğünüz oto çıkma parçasını, alacağınız firmadan, garanti ile ilgili detayları konuşun. Her firmanın kendine özgü garanti süreleri ve şartları vardır. Mekanik, elektronik v.b. gibi oto çıkma parçasında her hangi bir oynama, açma v.b. gibi işlem yapmayınız ve yaptırmayınız.

* Bu gibi durumlarda, garanti kapsamı dışında kalırsınız. Arızalı oto çıkma parçasını, aldığınız firmaya geri iade edin veya başka bir oto çıkma parça göndermesini talep edebilirsiniz.

Aradığım oto çıkma parçası nasıl bulabilirim !


* otocikmaparcabul.com web sitemize, üye oto çıkmacıların eklemiş olduğu, HURDA BELGELİ ARAÇLAR kısmından, hurda belgeli araçlardan, istediğiniz oto çıkma parçasını alabilirsiniz.

* oto çıkma parça kategori kısmından, aradığınız oto çıkma parçanızı, kurumsal ve bireysel ilanlardan bulup alabilirsiniz.

Hasarlı oto ve hurda belgeli araç Kamyon oto çıkma ilanları !


* otocikmaparcabul.com web sitemizde kurumsal ve bireysel üyeler; HASARLI OTO HURDA BELGELİ OTO KAMYON OTO ÇIKMA PARÇALARI OTO ÇIKMA VE OTO YEDEK PARÇA ilanlarınızı ücretsiz verebilirsiniz.